191

Biedermeier szófa

Restaurált, gazdagon intarziázott biedermeier szófa
fenyő alapon, cseresznye, topolya borítás, 168x70x105 cm,
felújított állapotban
Kikiáltási ár: 320 000 Ft (1 028 EUR*, 1 113 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%