136

Jankó János (1833-1896)

Muzsikusok

akvarell, karton, 48 x 65 cm,
j.j.l.: Jankó J. 859
Kikiáltási ár: 350 000 Ft (1 125 EUR*, 1 217 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%