139

Kerpel Leopold (1818-1880)

Mediterrán öböl

olaj, vászon, 63 x 80 cm,
j.b.l.: L. Kerpel
Kikiáltási ár: 900 000 Ft (2 892 EUR*, 3 130 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%