153

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Vándoremlék

olaj, vászon, 100 x 60 cm,
j.j.f.: Lossonczy Tamás 1973
szerepelt a Pintér Aukciósház korábbi árverésén
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft (3 856 EUR*, 4 173 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%