81

Markó Lajos

Keleti pályaudvar

rézkarc, papír, 13,5 x 15,5 cm,
j.j.l.: Markó Lajos
Kikiáltási ár: 10 000 Ft (32 EUR*, 35 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%