12

Pesti ezüst kávé és tea kínáló készlet

800-as finomságú ezüst,
tálca, teáskanna, kávéskanna, cukordoboz, tejkiöntő, tejszínkiöntő; 6351 g;

jelzett: Pest, 1937-1965 közötti fémjel, MI mesterjegy;
Kikiáltási ár: 900 000 Ft (2 892 EUR*, 3 130 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%