93

Pohárnok Zoltán (1905-1976)

Szárítják a vitorlát

rézkarc, papír, 15 x 11 cm,
j.j.l.: Pohárnok Zoltán, j.b.l.: 10 Vitorlások
Kikiáltási ár: 12 000 Ft (39 EUR*, 42 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%