• Invalid node ID
Prihoda János-Glatz Oszkár után

Első lecke

színezett rézkarc, 35 x 26 cm,
j.b.l.: Prihoda
Kikiáltási ár: 15 000 Ft (42 EUR*, 46 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: