162

Rábai Ridovics Ferenc (1923-1993)

Gyümölcsös csendélet

olaj, kartonra kasírozott vászon, 35 x 50 cm,
j.j.l.: Rádai RF.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft (64 EUR*, 70 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%