Bolti kínálat

kiemelt bolti tételek:
Ismeretlen XVIII. sz. festő
Antik táj alakokkal
van Teeffelen, Louis
"Marhaszarv" karosszékek (3db)
Fritz Hansen Republic, Hiromichi Konno
Fritz Hansen "Rin" forgószékek (4 db)
Ismeretlen festő (XVIII. század)
Bűnbánó Magdolna
Angyalföldi Szabó Zoltán
Ülő akt

Aukciós naptár

» Árverési feltételek

Időpont Aukció Tárgybeadási határidő
2022.09.16. 19:00 INDIÁN NYÁR

(beadás lezárult)

Korábbi aukciók

PEACE OF ART - KREATÍVIPARI ALKOTÓK MUNKÁI

Peace of Art

2022-04-14