168

Somogyi Győző (1942)

Huszárok

olaj, vászon, 60 x 120 cm,
Szerepelt a Pintér Aukciósház korábbi árverésén.
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%