98

Szász Endre (1926-2003)

Hölgy madárral

szitanyomat, papír, 35 x 49,5 cm,
j.b.l.: 43/100, j.j.l.: Szász
Kikiáltási ár: 22 000 Ft (71 EUR*, 77 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%