Tornai Gyula (1861–1928): Bennszülött törzsfőnök --- kikiáltási ár: 250 000 Ft

170b

Tornai Gyula (1861-1928)

Bennszülött törzsfőnök

olaj, vászon, 40,5 x 29,5 cm,
j.j.f.: Tornai Gy.
Kikiáltási ár: 250 000 Ft (803 EUR*, 869 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%