19

Empire stílusú gyertyatartó pár

800-as finomságú ezüst, 434+435 g, 19 cm, jelzett: Pest, 1937-1965 közötti fémjel, T gyártójel
Kikiáltási ár: 110 000 Ft (353 EUR*, 383 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%