: Fischer díszkaspó páva dekorral --- kikiáltási ár: 250 000 Ft

24

Fischer díszkaspó páva dekorral

festett, mázas fajansz, 21 x 32 x 24 cm, jelzett: máz alatt kékkel bélyegzett: Fischer J. Budapest, 582 formaszám, sérült
Kikiáltási ár: 250 000 Ft (803 EUR*, 869 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%