104

KB jelzéssel

A kereszténység diadala

olaj, vászon, 96 x 76 cm, j.b.l.: KB
szerepelt a Pintér Aukciósház korábbi árverésén
Kikiáltási ár: 550 000 Ft (1 767 EUR*, 1 913 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%