106

Kmetty János (1889-1975)

Fiatal lány portréja

akvarell, papír, 40 x 24 cm, j.b.l.: Kmetty
Kikiáltási ár: 260 000 Ft (835 EUR*, 904 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%