110

László Fülöp Elek (1869-1937)

Hölgy portré

olaj, vászon, 85 x 58 cm, j.j.l.: László F Bp 891.1.
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft (4 177 EUR*, 4 521 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%