116

Molnár C. Pál (1894-1981)

Folyóparton

olaj, farost, 84 x 49 cm, j.j.l.: MCP
Kikiáltási ár: 350 000 Ft (1 125 EUR*, 1 217 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%