128

Rudnay Gyula (1878-1957)

Zászlós lovag

olaj, karton, 35 x 45 cm, j.j.l.: Rudnay
Kikiáltási ár: 170 000 Ft (546 EUR*, 591 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%