18

Szebeni antik gyertyatartópár

13 latos antik ezüst, 288+291 g, 18 cm, jelzett: Nagyszeben, 1800 körül, DD (Daniel Dendlev) mesterjegy
Kikiáltási ár: 100 000 Ft (321 EUR*, 348 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%