140

Szentgyörgyi József (1940-2014)

Absztrakt táj alakokkal

olaj, farost, 49 x 59 cm, j.b.l.: Szentgyörgyi József 1980
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%