143

Szőnyi István (1894-1960)

Körmenet

olaj, karton, 30,5 x 24 cm, j.j.l.: Szőnyi MNG bírálati szám: 623/973, hátoldalán autográf felírat: "Szőnyitől kaptam 1947-ben az Epresben"
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%