145

Tornai Gyula (1861-1928)

Palota kapujában

olaj, vászon, 60 x 63 cm, j.b.l.: Tornai Gyula
szerepelt a Pintér Aukciósház korábbi árverésén
Kikiáltási ár: 440 000 Ft (1 414 EUR*, 1 530 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%