55

Balla József (1910-1991)

Cím nélkül

olaj, papír, 34 x 48 cm,
j.b.l.: Balla
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%