62

Deliné Bacher Rózsi (1897-1956)

Csendélet terítővel

olaj, vászon, 53 x 51 cm,
j.b.l.: Deli B. R.
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%