64

Filip jelzéssel

Nagybányai részlet

olaj, vászon, 60 x 72 cm,
j.j.l.: Filip
Kikiáltási ár: 46 000 Ft (148 EUR*, 160 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%