78

Iványi Grünwald Béla követője

Kerti asztaltársaság

olaj, vászon, 59 x 79 cm,
j.j.l.: Iványi Grünwald
Kikiáltási ár: 85 000 Ft (273 EUR*, 296 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%