102

Mözsi Szabó István (1927)

Házak

olaj, farost, 31 x 25 cm,
j.j.l.: M. Szabó I.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft (48 EUR*, 52 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%