Tagyosi Rátz Péter (1879–1945): Székelyhíd --- kikiáltási ár: 800 000 Ft

115

Tagyosi Rátz Péter (1879-1945)

Székelyhíd

olaj, vászon, 100 x 125 cm,
j.j.l.: Rátz 911 Székelyhíd
Kikiáltási ár: 800 000 Ft (2 571 EUR*, 2 782 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%