126

Thorma János (1870-1937)

Nagybánya a Kereszt heggyel

olaj, vászon, 54 x 67 cm,
j.j.l.: Thorma
Kikiáltási ár: 920 000 Ft (2 956 EUR*, 3 199 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%