Áron Nagy Lajos (1913-1987)

Tévé hangoló üzemrész

(Television tuner department)
OLAJ, FAROST, 89 X 110 CM, J.B.L.: ÁRON
OIL, WOOD FIBER, 89 X 10 CM, SIGNED: ÁRON