17

Dienes János (1884-1962)

Betakarítás

(Harvest)
OLAJ, VÁSZON, 85 X 108 CM, J.J.L.: DIENES
OIL, CANVAS, 85 X 108 CM, SIGNED BOTTOM RIGHT: DIENES
Kikiáltási ár: 300 000 Ft (964 EUR*, 1 043 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%