24

Feledy Gyula (1928-2010)

Figyelő

(Observer)
OLAJ, VÁSZON, 70 X 60 CM, J.J.L.: FELEDI
OIL, CANVAS, 70 X 60 CM, SIGNED BOTTOM RIGHT: FELEDI
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%