25

Fenyő Andor Endre (1904-1971)

Tavasz a földeken

(Springtime on the fields)
OLAJ, FAROST, 80 X 100 CM, J.J.L.: FENYŐ 1960
OIL, WOOD FIBER, 80 X 100 CM, SIGNED BOTTOM RIGHT: FENYŐ 1960
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%