30

Hikádi Erzsébet (1911-2008)

Keszthelyi halászok

(Fishermen of Keszhely)
OLAJ, FAROST, 128 X 79 CM, J.B.L.: HIKÁDI E.
OIL, WOOD FIBER, 128 X 79 CM, SIGNED BOTTOM LEFT.: HIKÁDI E.
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%