Luzsicza Lajos (1920-2005)

Hajógyári sziget

(Hajógyári island)
OLAJ, VÁSZON, 100 X 121 CM, J.J.L: LUZSICZA L.
OIL, CANVAS, 100 X 121 CM, SIGNED BOTTOM RIGHT: LUZSICZA L.