Makrisz Zizi (1924)

Csepel

(Csepel)
LITOGRÁFIA, PAPÍR, 30 X 23 CM, J.J.L.: ZIZI MAKRISZ 2/20
LITHOGRAPHY, PAPER, 30 X 23 CM, SIGNED BOTTOM RIGHT: ZIZI MAKRISZ 2/20