Molnár József (1821-1899)

Szovjet-magyar barátság

(Soviet-Hungarian friendship)
OLAJ, FA, 90 X 151 CM, J.B.L.: MOLNÁR 950
OIL, WOOD, 90 X 151 CM, SIGNED BOTTOM LEFT: MOLNÁR 950