49

Óvári László (1926-1988)

Majális

(Feast in May)
OLAJ, VÁSZON, 158 X 190 CM, J.J.L.: ÓVÁRI LÁSZLÓ 1958
OIL, CANVAS, 158 X 190 CM, SIGNED BOTTOM RIGHT: ÓVÁRI LÁSZLÓ 1958
Kikiáltási ár: 300 000 Ft (964 EUR*, 1 043 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%