52

Patay László (1932-2002)

Krampácsolók

(Workers on the rail)
OLAJ, FAROST, 100 X 100 CM, J.J.L.: PATAY 59
OIL, WOOD FIBER, 100 X 100 CM, SIGNED BOTTOM RIGHT: PATAY 59
Kikiáltási ár: 200 000 Ft (643 EUR*, 696 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%