Szokol Vilibárd (1888)

Lenin

(Lenin)
OLAJ, VÁSZON, 80 X 60 CM, J.J.L.: SZOKOL VILIBÁLD
OIL, CANVAS, 80 X 60 CM, SIGNED BOTTOM RIGHT: SZOKOL VILIBÁLD