Szurcsik János (1931)

Hordás

(Cart)
OLAJ, VÁSZON, 85 X 110 CM, J.J.L.: SZURCSIK 958
OIL, CANVAS, 85 X 110 CM, SIGNED BOTTOM RIGHT: SZURCSIK 958