82

Zombory Moldován Béla (1885-1967)

Sztahanovista

(Stakhanovite)
OLAJ, FA, 75 X 75 CM, J.B.L.: ZOMBORY BÉLA SZTAHANOVISTA
OIL, WOOD, 75 X 75 CM, SIGNED BOTTOM LEFT: ZOMBORY BÉLA SZTAHANOVISTA
Kikiáltási ár: 200 000 Ft (643 EUR*, 696 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%