29

Bukta Imre (1952)

Ősszel Brassóban jártam

(I was in Brasov in the autumn)
akvarell, papír, 70 x 50 cm, j.b.l.: Bukta '89
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (333 EUR*, 367 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%