32

Cseh István (1916-1975)

Parasztudvar

(Country yard)
OLAJ, FAROST, 50 X 60 CM, J.J.L.: CSEH I. 948
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (111 EUR*, 122 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%