42

Dobroszláv József (1932-2016)

Lokátor

(Radar)
AKVARELL, PAPÍR, 32 X 46 CM, J.J.L.: DOBROSZLÁV JÓZSEF 1978
Kikiáltási ár: 24 000 Ft (77 EUR*, 83 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%