51

Dobroszláv Lajos (1902-1986)

Kilátás a Balatonra

(View of the Balaton)
OLAJ, VÁSZON, 90 X 115 CM, J.J.L:: DOBROSZLÁV 1953
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (167 EUR*, 183 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%