64

Domanovszky Endre (1907-1974)

Vadvirágok

(Wild flowers)
OLAJ, FAROST, 87 X 61 CM, J.J.L.: DOMANOVSZKY
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (167 EUR*, 183 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%