54

ef Zámbó István (1950)

Boldog sivatag 22

(Gladsome desert 22)
olaj, vászon, 60 x 60 cm, j. a hátoldalon ef Zámbó 2008-2009
Kikiáltási ár: 220 000 Ft (611 EUR*, 673 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%